Myślenicki Klub Fantastyki
Rok założenia 1993
Święto Organizacaji Pozarządowych 2008

ŚWIĘTO ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
2008

Myślenicki Klub Fantastyki został zaproszony do udziału w Święcie Organizacji Pozarządowych przez głównego organizatora imprezy – stowarzyszenie Busola z Dobczyc. Celem imprezy miało być zapoznanie się ze sobą organizacji działających na terenie Myślenic i okolicy, jak również pokazanie swojej działalności ludziom przybyłym na majówkę.
Prezentacja Myślenickiego Klubu Fantastyki obejmowała przede wszystkim Games Room, w którym znajdowało się wiele gier planszowych oraz stanowisko z grami bitewnymi i karcianymi, gdzie nie tylko można było obejrzeć pokazową rozgrywkę ale i zagrać w nie. Dodatkowo na stanowisku Myślenickiego Klubu Fantastyki można było obejrzeć specjalnie przygotowaną prezentację, zapoznać się z dostępnymi w klubie książkami, podręcznikami i płytami DVD oraz obejrzeć kolekcję figurek do gry bitewnej Lord Of The Ring.
Z racji dużego rozmachu i sporej powierzchni jaką zajmowała prezentacja MKFu cieszyła się ona sporym zainteresowaniem zarówno członków innych organizacji jak i ludzi przybyłych na miejsce imprezy na spacer.
Sponsorzy i partnerzy