Myślenicki Klub Fantastyki
Rok założenia 1993
MIKON 2010

MIKON 2010


!! UWAGA ZMIANA TERMINU !!
30 lipiec - 1 sierpień

Kociołek, czyli pyszne, gorące jedzonko dla wszystkich zaakredytowanych uczesników. Gorące, sycące i typowo Mikonowe jedzonko, dostępne będzie:
W piątek                   od 16.00
W sobotę między 13.00 a 15.00

To tak w ramach opłaty konwentowej chcemy zadbać, żebyście nam na tej polanie nie popadali z głodu ;)

Ponadto...
Mamy program konwentu :D Sami spójrzcie, udało się :D

Piątek:
18.00 - x  Turniej MTG dla początkujących by Saku
19.30 - Warsztaty Tarota by Hassan

Sobota:
10.00 - Warsztaty wiązania węzełków, czyli jak przywiązać faceta by Barbie
11.00 - Prezentacja L5K by Wiewiór
12.00 - Kalambury by xel
13.00 - 15.00 KOCIOŁEK
15.00 - Pokaz Aikido by Carrabin
16.00 - Warsztaty malowania figurek by Ghoul
17.00 - Turniej MTG  - xel
19.00 - "Daj Kamienia" by Carrabin

Niedziela:
10.00 - Prezentacja Fight Club Myślenice

Konkurs "Poszukiwany ~ poszukiwana" zacznie się w piątek i będzie trwał do soboty. Podsumowanie i rozdanie nagród - sobota wieczór. Bliższych informacji należy szukać na terenie konwentu. Zamieszczone jako listy gończe poszukiwanych osób stanowić będą wytyczne do zbierania informacji i poszukiwań.


Nakreślony program może jeszcze ulec zmianie. Do ostatniej chwili przyjmujemy zgłoszenia i potwierdzamy obecność Twórców Programu. Osoby chętne do poprowadzenia swoich prelekcji, konkursów, czy warsztatów, prosimy o szybki kontakt.

W trakcie trwania konwentu trwał będzie konkurs na najbardziej ciekawą i klimatyczną postać konwentu osadzoną w którymkolwiek ze światów RPG. Liczy się nie tylko oryginalność stroju, ale też wyczucie odgrywanego klimatu ;)
Z zaszłości...

W związku z gorszym niż zakładaliśmy stanem polany (zdjęcia w zakładce „MIKON 2010”), na której miała być zorganizowana impreza, oraz zapowiadanymi na najbliższy tydzień kolejnymi opadami deszczu i burzami, została podjęta decyzja o przesunięciu terminu MIKONU 2010 na 30 lipiec – 01 sierpień. Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy, ale decyzja ta została podjęta przede wszystkim w trosce o komfort i dobrą zabawę uczestników. Mamy nadzieję, że zmieniony termin nie zmniejszy ilości chętnych do wzięcia w niej udziału osób.

Zarząd Myślenickiego Klubu Fantastyki

 
Sponsorzy i partnerzy